Last Viewed
Bewaard
Ginion Waterloo
Chausée de Bruxelles 54
1410 Waterloo
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 09:00 - 19:00
Za 09:30 - 17:30
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 07:30 - 18:30
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

ESI Path--> /apps/settings/wcm/designs/minidigital-white.clientlibinclude.categories__business%3F%3Fdealerlocator%3F%3Fpublish.mode__css.async__.onload__.js

mini.

Contact & team :

Na deze lange afwezigheid kijkt het team van Ginion Group ernaar uit om u op maandag 4 mei te verwelkomen voor dringende en veiligheidsgerelateerde reparaties en voor afleveringen aan professionelen (B2B). Vanaf 11 mei is ook de verkoop aan particulieren weer open. Als u een vraag heeft, graag een e-mail op volgende adres: info@ginionwaterloo.net.mini.be

verkoop.

Maandag - Vrijdag: 9u - 19u

Zaterdag: 9u30 - 17u30

Zondag en feestdagen : Gesloten

naverkoop.

Maandag - Vrijdag : 7u30 - 18u30

Zaterdag, zondag en feestdagen : Gesloten 

anonyme

OPERATIONEEL directeur

Matthys Hoffmann

02 352 09 92
matthys.hoffman@ginionwaterloo.net.mini.be 

loic socjz

MINI AMBASSADEUR

Loïc Josz

02 352 09 92 

loic.Josz@ginionwaterloo.net.mini.be 

dam Image

receptionist

Mathias Godfroid
02 352 09 90
mathias.godfroid@ginionwaterloo.net.mini.be 

dam Image

Brand Manager

Benoit Petit

02 352 09 98

benoit.petit@ginionwaterloo.net.mini.be

Van Peborgh Quentin

MINI AMBASSADEUR

Quentin van Peborgh

02 352 09 91 

quentin.van-peborgh@giniongroup.be

dam Image

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 686 60 29

julie.vanstippen@giniongroup.be 

leslie

MINI AMBASSADEUR

Leslie Craps

02 352 09 90

leslie.craps@ginionwaterloo.net.mini.be

loic socjz

MINI AMBASSADEUR

Loic Socjz

02 352 09 92 

loic.socjz@ginionwaterloo.net.mini.be 

leslie

MINI AMBASSADEUR

Leslie Craps

02 352 09 90

leslie.craps@ginionwaterloo.net.mini.be

Van Peborgh Quentin

MINI AMBASSADEUR

Quentin Van Peborgh

02 352 09 91

quentin.van-peborgh@giniongroup.be

Van Peborgh Quentin

MINI AMBASSADEUR

Flavio Di Nicolantonio

02 352 09 99

Flavio.Di-Nicolantonio@ginionwaterloo.net.mini.be

magasin