Last Viewed
Bewaard
Ginion Waterloo
Chausée de Bruxelles 54
1410 Waterloo
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 09:00 - 19:00
Za 09:30 - 17:30
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 07:30 - 18:30
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Vrijdag: 8u - 19u

Zaterdag: 9u30 - 17u30

Zondag en feestdagen : Gesloten

naverkoop.

Maandag - Vrijdag : 8h - 18h 

Zaterdag, zondag en feestdagen : Gesloten 

dam Image

OPERATIONEEL directeur

François Lallement

02 352 09 92
françois.lallement@ginionwaterloo.net.mini.be 

dam Image

MINI AMBASSADEUR

Olivier Schepers

02 352 09 91

olivier.schepers@ginionwaterloo.net.mini.be

dam Image

Graphic designer & Community Manager

Julien Rotondi 
0473 78 55 24 
julien.rotondi@giniongroup.be

dam Image

Brand Manager

Benoit Petit

02 352 09 98

benoit.petit@ginionwaterloo.net.mini.be

dam Image

receptionist

Mathias Godfroid
02 352 09 93
mathias.godfroid@ginionwaterloo.net.mini.be 

dam Image

MINI AMBASSADEUR

Didier Straete

02 352 09 92 

didier.straete@ginionwaterloo.net.mini.be 

dam Image

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 352 09 99

julie.vanstippen@giniongroup.be 

dam Image

MINI AMBASSADEUR

Didier Straete

02 352 09 92 

didier.straete@ginionwaterloo.net.mini.be 

dam Image

MINI AMBASSADEUR

Olivier Schepers

02 352 09 91

olivier.schepers@ginionwaterloo.net.mini.be