Last Viewed
Bewaard
Ginion Waterloo
Chausée de Bruxelles 54
1410 Waterloo
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr Gesloten
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr Gesloten
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

ESI Path--> /apps/settings/wcm/designs/minidigital-white.clientlibinclude.categories__business%3F%3Fdealerlocator%3F%3Fpublish.mode__css.async__.onload__.js

mini.

Contact & team :

Ten gevolge van de recente maatregelen die de overheid genomen heeft om de verdere verspreiding van COVID-19 tegen te gaan, is onze concessie gesloten tot nader order.

verkoop.

Maandag - Vrijdag: Uitzonderlijk gesloten

Zaterdag: Uitzonderlijk gesloten

Zondag en feestdagen : Gesloten

naverkoop.

Maandag - Vrijdag : Uitzonderlijk gesloten

Zaterdag, zondag en feestdagen : Gesloten 

We zijn uitzonderlijk gesloten op 14/3, 21/3 & 28/3.

anonyme

OPERATIONEEL directeur

Matthys Hoffman

02 352 09 92
matthys.hoffman@ginionwaterloo.net.mini.be 

loic socjz

MINI AMBASSADEUR

Loïc Josz

02 352 09 92 

loic.Josz@ginionwaterloo.net.mini.be 

flavio

MINI AMBASSADEUR

Flavio Di Nicolantonio

02 352 09 99

flavio.di-nicolantonio@ginionwaterloo.net.mini.be

dam Image

Brand Manager

Benoit Petit

02 352 09 98

benoit.petit@ginionwaterloo.net.mini.be

Van Peborgh Quentin

MINI AMBASSADEUR

Quentin van Peborgh

02 352 09 91 

quentin.van-peborgh@giniongroup.be

dam Image

receptionist

Mathias Godfroid
02 352 09 93
mathias.godfroid@ginionwaterloo.net.mini.be 

dam Image

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 686 60 29

julie.vanstippen@giniongroup.be 

leslie

MINI AMBASSADEUR

Leslie Craps

02 352 09 90

leslie.craps@ginionwaterloo.net.mini.be

loic socjz

MINI AMBASSADEUR

Loic Socjz

02 352 09 92 

loic.socjz@ginionwaterloo.net.mini.be 

leslie

MINI AMBASSADEUR

Leslie Craps

02 352 09 90

leslie.craps@ginionwaterloo.net.mini.be

Van Peborgh Quentin

MINI AMBASSADEUR

Quentin Van Peborgh

02 352 09 91

quentin.van-peborgh@giniongroup.be

Van Peborgh Quentin

MINI AMBASSADEUR

Flavio Di Nicolantonio

02 352 09 99

Flavio.Di-Nicolantonio@ginionwaterloo.net.mini.be

magasin