Last Viewed
Bewaard
Ginion Waterloo
Chausée de Bruxelles 54
1410 Waterloo
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 09:00 - 19:00
Za 09:30 - 17:30
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 07:30 - 18:30
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Vrijdag: 9u - 19u

Zaterdag: 9u30 - 17u30

Zondag en feestdagen : Gesloten

naverkoop.

Maandag - Vrijdag : 7u30 - 18u30

Zaterdag, zondag en feestdagen : Gesloten 

vincent

OPERATIONEEL DIRECTEUR

Vincent Vandenbroeck

02 352 09 90

Vincent.Vandenbroeck@giniongroup.be 

thibault pirret

MINI AMBASSADEUR

Thibault Pirret

02 352 09 90 

thibault .pirret@ginionwaterloo.net.mini.be

dam Image

receptionist

Mathias Godfroid
02 352 09 90
mathias.godfroid@ginionwaterloo.net.mini.be 

benoit

Brand Manager

Benoit Petit

02 352 09 90

benoit.petit@ginionwaterloo.net.mini.be

Van Peborgh Quentin

MINI AMBASSADEUR

Quentin van Peborgh

02 352 09 90 

quentin.van-peborgh@giniongroup.be

julie

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 352 09 90

julie.vanstippen@ginionwaterloo.net.mini.be

 

leslie

MINI AMBASSADEUR

Leslie Craps

02 352 09 90

leslie.craps@ginionwaterloo.net.mini.be

thibault pirret

MINI AMBASSADEUR

Thibault Pirret

02 352 09 90 

thibault .pirret@ginionwaterloo.net.mini.be

Van Peborgh Quentin

MINI AMBASSADEUR

Quentin van Peborgh

02 352 09 90 

quentin.van-peborgh@giniongroup.be

leslie

MINI AMBASSADEUR

Leslie Craps

02 352 09 90

leslie.craps@ginionwaterloo.net.mini.be

magasin